O nas

Na początku była fascynacja smakami i zamiłowanie do dobrego jedzenia. Tak prywatnie. A to już niezły start. Zastanawialiśmy się, jak to umiłowanie jakości przekuć na pracę. I jak zwykle zarządził przypadek. Krótki film z prezentacją lodów na patyku zaowocował entuzjazmem dla pomysłu. Daliśmy się porwać zupełnie. Ta idea kiełkowała wiele tygodni, powoli zamieniając się w realny plan. Przygotowania pochłonęły nas bez reszty, bo my nie potrafimy inaczej:-) a teraz… teraz karmimy Was dobrymi lodami. W poszukiwaniu teorii, techniki i jakości przebyliśmy wiele kilometrów samolotem, samochodem i na własnych nogach. Oczywiście dobra kawa towarzyszyła nam zawsze. No bo jak bez kawy…?

Staramy się z całych sił robić to, co robimy, najlepiej.

Nasze wartości

Wierzymy, że można robić lody dobrze. Nawet bardzo dobrze. Serce, włożone w to, co robimy jest podstawą naszych działań. Nieustannie poszukujemy nowych smaków i nowych produktów, które spodobają się Państwu i sprawią, że będziecie do nas wracać.

„Jakość to nie sztuka, jakość to nawyk”
Arystoteles

Doskonalimy nasz warsztat baristyczny, kreujemy nowe kawowe pozycje dopełniając oferty. Partnerów do współpracy dobieramy długo i starannie. Ich produkty, jak i podejście do pracy z Klientem musi współgrać z naszym. Tylko wtedy to ma sens…

Nie zapominamy też o najmłodszych. Troszcząc się o ich dobre wrażenie i zabawę darujemy Państwu o wiele więcej, niż dobre lody i kawę. Darujemy Państwu spokojne, radosne chwile z Rodziną. A Rodzice mają 15 minut tylko dla siebie… Raj właśnie tak wygląda:-)